Trimble Dümenleme Seçenekleri

Trimble

Traktör, biçerdöver vb araçları tarlada en yüksek verimlilikle dümenlemek için en doğru seçim Trimble. İster otomatik ister manuel Trimble Dümenleme Sistemleri ile kazanın

Trimble Dümenleme Ekranları

Trimble

Trimble Android ekran ailesi, çiftçilerin tarla işlerini hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamalarını sağlar.
Hat kaçırmadan maksimum verimle maksimum kazanç sağlayın.

Trimble Sinyal Alıcıları

Trimble

Üstün Trimble NAV modelleri ile Uydu, VRS ve Baz İstasyonu (RTK) sinyallerini en güçlü şekilde alın.

Trimble Sinyal Özellikleri

Trimble

3 farklı sinyal seçeneğiyle (RTX, VRS, RTK) öncü Trimble dümenleme sistemlerinde ihtiyacınız olan hassasiyeti sağlayın.

Trimble Field-IQ ISOBUS Ekipman Kontrolü

Trimble

Trimble® Field-IQ™ ISOBUS Ekipman Kontrol Çözümleri, mahsul girdi maliyetlerinizin azaltılması ve işi yapmak için seçtiğiniz ekipmanın kontrol etmekle ilgilidir.
Gerçek ISO uyumluluğu ile Field-IQ™, yatırım kararlarınız üzerinde size daha fazla kontrol sağlayarak alanınızdan ve ekipmanınızdan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur.

Trimble Farmer Core

Trimble

Farmer Core, hassas tarım ekranlarından gelen ve makine tarafından üretilen verileri sisteme entegre ederek çiftlik kurulumunu basitleştirir ve çiftlik operasyonlarını modernize eder. Farmer Core, bağlı olan tüm aygıtlarda tüm rehberlik çizgilerini, tarla adlarını, sınırları, yer işaretlerini ve operatör bilgilerini otomatik senkronize etmek için arka planda çalışan yeni ve yenilikçi bir özellik olan AutoSync™ özelliğinden yararlanır.

Trimble Otomatik Dümenleme Fiyat Listesi

Trimble fiyatı nedir? Trimble otomatik dümenleme fiyat listesi paylaşılması için müşteri istekleri iyice dinlenmelidir. Doğru satışın gerçekleşmesi için her ayrıntı hesaplanmalı ve çiftçiye maksimum kazancı sağlayacak paket önerilmelidir. Bu sebeple Trimble fiyat bilgisi sadece verilen iletişim bilgileri üzerinden uzmanlar tarafından yapılan dönüşlerle sağlanır. Siz de hemen bizlerle iletişime geçerek fiyat alın.

GLOBAL DELIVERY

Global reach

WARRANTY

Up to 2 years

PROFFESIONAL SUPPORT

40 years of experience

WIDE CHOICE

One Step Agricultural Solution

E-BÜLTEN

Bizden haber almak için üye olunuz.

    naras-footer

    Naras, uluslararası pazarda faaliyet gösteren Türk tarım sektöründeki önemli oyuncuların ana ortaklığıdır. Sektörde öncü, üretici ve ihracatçı olan bu şirketler, “Tarım Makinaları Ortaklığı” adında vizyon sahibi bir girişimle uluslararası pazarda ses çıkarmayı hedefleyen NARAS markasını yarattı.

    trimbl türkiye yetkili distribütörü
    Copyright © 2022 NARAS.